CE DRIVER

Dolnośląskie
Radwanice
ul. Słoneczna 42a/2/1

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Dyspozytor ze znajomością j. niemieckiego i j. angielskiego – Riesa

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Dyspozytor ze znajomością j. niemieckiego i j. angielskiego - Riesa

System zjazdowy: stała praca bez systemu,
Wynagrodzenie: 2250 € brutto + nadgodziny + dodatki,
Miejsce pracy: Riesa, Sachsen, Niemcy

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • pozyskiwanie zleceń transportowych i wyszukiwanie podwykonawców,
  • przyjmowanie i realizacja zamówień,
  • planowanie, organizacja i nadzorowanie pracy kierowców i podwykonawców,
  • monitorowanie i rozliczanie ruchu transportowego,
  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji we współpracy z kierownikiem floty

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
  • praca w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze z klimatyzacją,
  • przyjazna i rodzinna atmosfera,
  • pomoc w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie podstawowe 2250 € brutto + wypłacane nadgodziny,
  • dodatki na dzieci, bony świąteczne oraz dodatek wyrównawczy na Boże Narodzenie,
  • po okresie próbnym negocjacja warunków finansowych,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

WYMAGANIA:

  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość przepisów prawnych obowiązujących w spedycji i transporcie drogowym,
  • znajomość zasad dotyczących rozliczeń rachunkowych w spedycji,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • chęć poszerzania swoich umiejętności zawodowych,
  • umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i liderskie,
  • dobra znajomość języka angielskiego do swobodnej komunikacji,
  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie https://www.cedriver.pl/oferty-pracy
Data dodania: 2021-09-19
Oferta ważna do: 2021-10-17
Branże: Administracja Biurowa; Call center / Obsługa klienta; Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 7700 - 9000 zł brutto