Programista Full Stack Angular/.NET

Zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda początek dużego projektu? Chcesz wziąć udział w tworzeniu nowego produktu dla pacjentów w czasie domowej rekonwalescencji? Chcesz mieć realny wpływ na architekturę systemu i dobór narzędzi do pracy? Jeśli tak, to świetnie się składa!

W Comarch Healthcare rozpoczynamy nowy projekt skierowany na międzynarodowy rynek eZdrowia. Nasze rozwiązanie ma na celu wspomóc pracę lekarzy, pielęgniarek i farmaceutów, a także pozwolić, dzięki wykorzystaniu aplikacji mobilnej, na prowadzenie wizyt domowych.
Mam na imię Denis. Programuję od 15 lat, z czego od 8 zawodowo. Mój pierwszy komercyjny projekt napisałem podczas ferii zimowych, jeszcze w gimnazjum. Teraz buduję zespół, w którym znajdzie się miejsce zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących pasjonatów programowania. W projekcie wykorzystamy najnowszy .NET Core i najnowszy Angular. Wspólnie wybierzemy pozostałe: JavaScript, TypeScript, NgRx, NodeJS, Jenkins, Git, Docker czy Kubernetes.
Będziemy pracować w międzynarodowym środowisku programistów, konsultantów, architektów.
Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności programistyczne, wykorzystywać wiodące technologie oraz ułatwić pracę sektorowi medycznemu, nie czekaj dłużej! Dołącz do naszego zespołu!

PROFIL PRACOWNIKATWOJE ZADANIADLA CIEBIE

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez formularz na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/programista-full-stack-angular-net-739/

Data dodania: 2021-09-21
Oferta ważna do: 2021-10-19
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Student ostatniego roku
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

COMARCH SPÓŁKA AKCYJNA

praca@comarch.pl

Małopolskie, Kraków,
Śląskie, Katowice,
Śląskie, Gliwice,