FABRYKI MEBLI `FORTE` SPÓŁKA AKCYJNA

Mazowieckie
Ostrów Mazowiecka

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

SPECJALISTA DS. WYNAGRODZEŃ - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

Fabryki Mebli "FORTE" S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Wynagrodzeń​
Stanowisko: Specjalista ds. Wynagrodzeń​

Miasto: Ostrów Mazowiecka

Twoje zadania:
·         Przygotowywanie raportów i analiz niezbędnych do efektywnego prowadzenia polityki w zakresie wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych, systemów premiowych
·         Mapowanie i wartościowanie stanowisk;
·         Zbieranie i analiza danych z rynku dotycząca wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych;
·         Rekomendacja stawek wynagrodzeń dla wszystkich stanowisk w Grupie FORTE, benchmarking wynagrodzeń;
·         Przygotowywanie cyklicznych raportów dotyczących wskaźników HR oraz analiza danych;
·         Tworzenie i wdrażanie narzędzi ułatwiających raportowanie oraz współpracę z biznesem;
·         Rekomendacja nowych rozwiązań oraz zarządzanie benefitami w Grupie FORTE​

Twój profil:
·         Co najmniej dwuletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów płacowych i motywacyjnych
·         Bardzo dobra znajomości obszaru wynagrodzeń i benefitów,
·         Znajomość trendów rynkowych dot. wynagrodzeń i benefitów,
·         Wysokie umiejętności analityczne
·         Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
·         Znajomości procesów płacowych,
·         Zdolność efektywnego rozwiązywania problemów
·         Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
·         Umiejętność planowania pracy własnej i zarządzania czasem
·         Samodzielność i skuteczność w działaniu
·         Wykształcenie wyższe, mile widziane: ekonomia, zarządzanie i pokrewne

Korzyści, które oferujemy:
·         Możliwość pracy w trybie zdalnym
·         Firmowe dwujęzyczne przedszkole z oddziałem żłobkowym dla dzieci pracowników
·         Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
·         Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
·         Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (ZFŚS)
·         Program poleceń pracowniczych
·         Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
·         Szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe
·         Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
·         Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online​

lub
Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@forte.com.pl
Data dodania: 2021-09-21
Oferta ważna do: 2021-10-19
Branże: Finanse / Ekonamia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista