agriKomp Polska

Dolnośląskie
Wrocław

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Inżynier Budowy/Możliwość przyuczenia/Delegacje

Firma agriKomp Polska Sp. z o.o. działająca w branży OZE zajmująca się projektowaniem, finansowaniem oraz budową biogazowni rolniczych poszukuje osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Inżynier Budowy
Miejsce pracy: projekty na terenie północnej i środkowej Polski

Twój zakres obowiązków:

•Nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy; rozwiązywanie problemów technicznych

•Kontrolowanie podwykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną

•Koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie

•Nadzór nad pracownikami, przestrzeganiem przez pracowników zasad BHP

•Prowadzenie oraz porządkowanie dokumentacji na budowie

•Ścisła współpraca z Kierownikami Budowy oraz Managerami Projektu

Docenimy, jeżeli:

•Masz tytuł inżyniera budownictwa oraz bardzo dobrą znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP

•Jesteś samodzielny, zdecydowany w działaniu i potrafisz organizować pracę swoją i podległego zespołu

•Jesteś dyspozycyjny do pracy w delegacjach od poniedziałku do piątku- warunek konieczny

•Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

•Jeżeli jesteś po studiach i nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego APLIKUJ ! Wszystkiego Cię chętnie nauczymy

Nasi pracownicy są zadowoleni z pracy i zostają z nami na długi lata, ponieważ:

•Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B

•Mamy świetną atmosferę w pracy, fajnych szefów i współpracowników

•Jesteśmy na etapie intensywnego rozwoju, a Twoja praca ma realny wpływ na dalszy rozwój firmy

•Nasi pracownicy uczestniczą w ambitnych i ciekawych projektach w perspektywicznej dziedzinie energetyki odnawialnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez agriKomp Polska sp. z o. o. z siedzibą w Ostrzeszów-Pustkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."
Informujemy, że Administratorem danych jest agriKomp Polska sp. z o. o. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Data dodania: 2021-10-02
Oferta ważna do: 2021-10-30
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono