`CBR CROSS BORDER RECRUITMENT` SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Norwegia
Bergen

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Cieśla konstrukcyjny, Stolarz/ Norwegia.

Agencja pracy CBA Fagformidling AS poszukuje kandydatów na stanowisko:   Cieśla konstrukcyjny

Ta oferta jest dla Ciebie jeśli

·         znasz język angielski i/lub norweski
·         posiadasz wyksztalcenie i doświadczenie w zawodzie ·         posiadasz norweski numer podatkowy
·         potrafisz odczytywać rysunki techniczne
·         pracujesz już w Norwegii, ale chciałbyś zmienić otoczenie i przy okazji zarobki

Zakres obowiązków:
·         stawianie konstrukcji od podstaw
·         montaż konstrukcji drewnianych, ścian nośnych, działowych ·         montaż ocieplenia z wełny mineralnej ·         obijanie wewnętrznej konstrukcji płytami kartonowo-gipsowymi
·         wykończenia ciesielskie: listwy, osadzanie okien, drzwi   Dzięki współpracy z nami zyskasz: ·         ciekawą pracę

·         możliwość zdobycia doświadczenia na rynku zagranicznym
·         wysokie wynagrodzenie ·         legalne zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
·         norweskie ubezpieczenie zdrowotne ·         wsparcie konsultanta na każdym etapie pracy
·         pomoc w znalezieniu zakwaterowania
Czekamy na Twoją aplikację! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro@cba-eu.com lub rejestracje w zawodzie cieśli lub zbrojarza pod następującym formularzem: drp.fagformidling.no   CBA FAGFORMIDLING AS Lørenveien 73, 0580 Oslo Mob.: 0048 784 497 117 Mob.: 0047 46 97 77 76 www.cba-eu.com
Data dodania: 2021-10-05
Oferta ważna do: 2021-11-02
Branże: Budownictwo; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny