HUBERT BOJARCZUK TALENT PARTNERS

Śląskie
Dąbrowa Górnicza

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Operator CNC/ Programista

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów. Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Dla naszego klienta - dużej, renomowanej firmy produkcyjnej z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, w związku z rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR CNC/ PROGRAMISTA
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref. CNCD/22110

Najważniejsze obowiązki:
  • obsługa i programowanie centrów obróbczych CNC,
  • ustawianie maszyn według oprogramowania Camplus lub podobnego,
  • dobór niezbędnych narzędzi i materiałów,
  • uzbrajanie i ustawianie maszyn CNC na podstawie opracowanych programów lub rysunków,
  • udział w projektach wdrożeniowych.
 Wymagania:
  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, preferowane średnie techniczne,
  • min. 1 rok doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy produkcji w obszarze związanej obróbką skrawaniem,
  • znajomość systemów sterujących centrów obróbczych typu Camplus lub zbliżony do niego,
  • umiejętność obsługi frezarek 3 i/lub 5-cio osiowych,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • dokładność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów.
 Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • pracę w systemie 3- zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • premie, dodatkowe benefity i system świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport itp.), uzależnioną od wyników pracy,
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę w przyjaznym otoczeniu, wśród doświadczonych kompetentnych specjalistów.
 W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 14) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners. Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Data dodania: 2021-10-20
Oferta ważna do: 2021-11-17
Branże: Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny