`CBR CROSS BORDER RECRUITMENT` SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Norwegia
Oslo

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Cieśla szalunkowy/ Zbrojarz - Norwegia.

Agencja pracy CBA Fagformidling AS poszukuje kandydatów na stanowisko:

Cieśla szalunkowy / zbrojarz

Ta oferta jest dla Ciebie jeśli:

• znasz język angielski i/lub norweski

• posiadasz wyksztalcenie i doświadczenie w zawodzie

• posiadasz norweski numer podatkowy

• potrafisz odczytywać rysunki techniczne

• pracujesz już w Norwegii, ale chciałbyś zmienić otoczenie i przy okazji zarobki

Zakres obowiązków:

• montaż/demontaż elementów systemowych szalunkowych

• betonowanie

• inne prace ciesielskie związane z produkcją elementów prefabrykowanych

• obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich

Dzięki współpracy z nami zyskasz:

• ciekawą pracę

• możliwość zdobycia doświadczenia na rynku zagranicznym

• wysokie wynagrodzenie

• legalne zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę

• norweskie ubezpieczenie zdrowotne

• wsparcie konsultanta na każdym etapie pracy

• pomoc w znalezieniu zakwaterowania
Czekamy na Twoją aplikację!
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro@cba-eu.com lub rejestracje w zawodzie cieśli lub zbrojarza pod następującym formularzem: drp.fagformidling.no

CBA FAGFORMIDLING AS
Lørenveien 73, 0580 Oslo
Mob.: 0048 784 497 117
Mob.: 0047 46 97 77 76
www.cba-eu.com
Data dodania: 2021-10-20
Oferta ważna do: 2021-11-17
Branże: Budownictwo; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Nie określono