OTTO WORK FORCE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niderlandy
Miejsce pracy: Zaandam

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pakowanie mięsa super stawka i bonusy - NL

Nasza firma OTTO Work Force Recruitment

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Pakowanie mięsa super stawka i bonusy - NL
Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą? Dobrze trafiłeś! Pracuj pod samym Amsterdamem przy pakowaniu produktów mięsnych.

Do największych atutów tej oferty, prócz wypłaty w euro z pewnością jest to, że każdy pracownik co tydzień otrzymuje od firmy darmowe paczki z mięsem, a dodatkowo ma dopłaty do obiadów serwowanych na terenie zakładu. Dzięki temu będziesz w stanie odłożyć jeszcze więcej pieniędzy
A TO WSZYSTKO BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH Nie pozwolisz chyba, żeby taka super oferta przeszła ci koło nosa?

Oferujemy w hilton foods Zaandam:
*Pewne wynagrodzenie w euro – z dodatkami nawet 11,79 euro na godzinę
*Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
*Stabilność zatrudnienie potwierdzoną licznymi certyfikatami;
*Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia;
*Zorganizowany transport do Holandii;
*Minimum formalności;
*Pakiet pracowniczy (zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie oraz odzież ochronna do pracy);
*Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO.
Obowiązki w hilton foods Zaandam:
*Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych zgodnie z instrukcjami liderów zespołu;
*Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;
*Dbałość o sprawny przebieg procesu produkcji;
*Wszystkie inne prace pomocnicze.
Wymagania od hilton foods Zaandam:
*NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH
*Chęć i motywacja do pracy;
*Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.
Interesujące? Zgłoś się już teraz! Zadzwoń 71 889 83 70!
CV prosimy o przesyłanie na adres: pracuj@ottopraca.eu
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Oferujemy: Oferujemy w hilton foods Zaandam:
Zakres obowiązków: Obowiązki w hilton foods Zaandam:
Wymagania: Wymagania od hilton foods Zaandam:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: pracuj@ottopraca.eu
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2021-10-21
Oferta ważna do: 2021-11-18
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny