FABRYKI MEBLI `FORTE` SPÓŁKA AKCYJNA

Podlaskie
Suwałki

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

SPECJALISTA DS. OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

FABRYKI MEBLI FORTE S.A w Suwałkach poszukują kandydatów na stanowisko Specjalista ds. ochrony przeciwpożarowej
Stanowisko: Specjalista ds. ochrony przeciwpożarowej

Miasto: Suwałki

Twój zakres obowiązków
·         Kontrola nad przestrzeganiem przepisów i zasad związanych z ppoż.
·         Doradztwo w zakresie ochrony ppoż.
·         Nadzór nad terminową konserwacją sprzętu i urządzeń przeciwpożarowych
·         Prowadzenie dokumentacji związanej z ppoż.
·         Prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony ppoż.
·         Nadzór nad zakładowymi systemami ochrony ppoż. oraz zapewnienie ich sprawności (okresowe testy i pomiary) ·         Współpraca z zewnętrznymi organami kontrolnymi i doradczymi w zakresie ppoż. oraz innymi komórkami organizacyjnymi w Grupie Forte
·         Aktywne uczestnictwo w audytach w zakresie ochrony ppoż.

Nasze wymagania
·         Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane studia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej)
·         2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub min. 2 lata pracy w Państwowej Straży Pożarnej ·         Ukończony kurs Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej
·         Prawo jazdy kat. B
·         Praktyczna znajomość MS Office

Oferujemy
·         Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym dla dzieci pracowników ·         Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku
·         Możliwość dołączenia do dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego Medicover
·         Dofinansowanie do wypoczynku - wczasy pod gruszą
·         Nauka jęz. angielskiego i j. niemieckiego poprzez platformę online
·         Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
·         Bony noworoczne dla dzieci pracowników

Lub
Zgłoszenia CV prosimy kierować na podany adres e-mailowy rekrutacja@forte.com.pl
Data dodania: 2021-12-06
Oferta ważna do: 2022-01-03
Branże: Administracja Biurowa; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista