GRH Polska

Podkarpackie
Rzeszów
Armii Krajowej 21

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Operator Wózka Widłowego

Dynamicznie rozwijający się zakład produkcyjny o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Transportu Wewnętrznego!
Posiadasz Uprawnienia UDT oraz doświadczenie w pracy na wózku widłowym? Jeśli tak to zgłoś się do nas!

Miejsce pracy: Okolice Rzeszowa

Firma proponuje:

•             Pracę od poniedziałku do piątku

•             Umowę o pracę

•             Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia

•             Kwartalną premię frekwencyjną w wysokości 500zł netto

•             Pracę w nowoczesnym, stabilnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym oraz poznawania nowych rozwiązań technologicznych

•             Zaplecze socjalne – własna szafka, niezbędne ubrania robocze oraz prysznice

•             Duży parking pod firmą
    Obowiązki na stanowisku:

•             Wewnętrzny transport materiałów produkcyjnych do maszyn

•             Rejestracja ładunku w systemie za pomocą skanera ręcznego

•             Przygotowywanie materiałów gotowych do transportu

•             Uczestnictwo w przyjęciach towarów na magazyn

•             Wsparcie Operatorów w utrzymaniu ciągłości procesu produkcyjnego

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zgłoś się do nas i stań się częścią naszego zespołu!

LINK do aplikacji: https://grhpolska.com/single-offer/?id=15622&source=C1203

Data dodania: 2021-12-06
Oferta ważna do: 2022-01-03
Branże: Logistyka; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny