G2 Transport Sp. z o.o.

Małopolskie
Bochnia
Przemysłowa 26

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

KIEROWCA C+E – firanka – trasy międzynarodowe – Bochnia, małopolskie

Frma transportowa G2 Transport Sp. z o.o. z siedzibą w Rzezawie k. Bochni poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E - firanka-trasy międzynarodowe -Bochnia, małopolskie

System zjazdowy: 2/1, 3/1, 4/1, 6/2, 8/3
Rodzaj przyczepy: firanka
Wynagrodzenie: 8000 - 13000 zł netto miesięcznie
Miejsce pracy: Bochnia, małopolskie, Polska

OPIS STANOWISKA PRACY:

  •        prowadzenie zestawu - tandemu na sztywnym dyszlu lub ciężarówki z naczepą typu firanka,
  •        przewóz różnych towarów, m. in. okien, rowerów, kawy, części używanych w produkcji, mebli,
  •        wykonywanie zleceń w trasach międzynarodowych po całej Europie Zachodniej, również do UK

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  •       praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy, w trasach dziennych,
  •       zatrudnienie w dowolnym systemie zjazdowym 2/1, 3/1, 4/1, 6/2, 8/2
  •       bardzo dobra organizacja pracy, 70% zleceń jest wykonywanych dla stałych klientów,
  •       od 1 do 5 punktów dziennie, w zależności od wykonywanego zlecenia,
  •       praca w dobrze prosperującej firmie, posiadającej własną stację paliw, warsztat, myjnię oraz hotel,
  •        wprowadzenie w obowiązki dla każdego nowo zatrudnionego pracownika,
  •        obsługa wózka widłowego tylko dla chętnych kierowców, którzy posiadają uprawnienia,
  •        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z podstawą miesięczną,
  •        wynagrodzenie 300-400 zł netto za każdy pracujący dzień,
  •        dodatek za każdorazowy rozładunek wózkiem widłowym 25 zł (ok. 1000-1500 zł miesięcznie),
  •        premia za dobre spalanie od 100 do 500 zł miesięcznie,
  •        premia za ilość przejechanych kilometrów od 200 do 500 zł miesięcznie,
  •        wynagrodzenie zależne od wybranego systemu zjazdowego, ok. 8000-13000 zł netto,
  •        bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

WYMAGANIA:

  •        prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  •        minimum 3 miesiące doświadczenia w transporcie po Europie Zachodniej

Mile widziane:

·       uprawnienia na wózki widłowe

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 881-973-621; 720-899-156 lub 720-899-168
  a także na adres mailowy: kadry@g2transport.com

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. od 08:00 do 16:00.
Data dodania: 2022-05-06
Oferta ważna do: 2022-06-03
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 8000 - 13000 zł brutto