Pres-Kol Sp. z o.o.

Pomorskie
Pruszcz Gdański
ul. Podmiejska 5

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Tokarz- maszyny konwencjonalne

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Tokarz (maszyny konwencjonalne)

Oferujemy:
          - umowę o pracę
  • pracę na hali produkcyjnej
  • pracę jednozmianową
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres obowiązków:
  • praca na maszynach konwencjonalnych (uniwersalnych)

Wymagania:
  • ok. 5 lat doświadczenia na stanowisku frezera
  • umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: biuro@pres-kol.pl lub kontakt telefoniczny: +48 515 137 822

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie:
Głównymi działami produkcyjnymi firmy Pres-Kol Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszczu Gdańskim jest projektowanie i produkcja konstrukcji stalowych, produkcja urządzeń specjalistycznych przy ścisłej współpracy z Klientem, produkcja wysokociśnieniowych siłowników hydraulicznych

Data dodania: 2022-05-31
Oferta ważna do: 2022-06-28
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny