Transport Krajowy i Międzynarodowy Damian Maroszek

Małopolskie
Niepołomice
ul. Wimmera 10, 32-005 Niepołomice

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

KIEROWCA C+E – firanka – trasy krajowe i międzynarodowe – Niepołomice, małopolskie

Transport Maroszek z siedzibą w Niepołomicach poszukuje kandydatów na stanowisko:

System zjazdowy: 11 dni pracy / 4 dni wolnego,Rodzaj przyczepy: firanka,Wynagrodzenie: 8000 - 10000 zł netto miesięcznie,Miejsce pracy: Niepołomice, małopolskie, Polska

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • prowadzenie zestawu tandemowego na sztywnym dyszlu lub z naczepą firanką,
  • wykonywanie transportów dystrybucyjnych, drobnicowych i całopojazdowych,
  • przewóz stolarki okiennej w trasach krajowych i międzynarodowych, głównie po Niemczech, Francji i Włoszech

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • praca w systemie zjazdowym 11 dni pracy / 4 dni wolnego,
  • przy zleceniach krajowych praca od pn. do pt., z możliwością powrotu do domu na weekendy,
  • trasy dzienne, przeważne w godzinach od 9:00 do 18:00,
  • zatrudnienie zgodnie z obowiązującymi w Europie przepisami,
  • bardzo dobra organizacja zleceń, które są wykonywane dla stałych klientów, co gwarantuje powtarzalność tras,
  • dobrze prosperująca firma z taborem liczącym ok. 130 nowoczesnych ciężarówek,
  • ciężarówka przydzielona na stałe, kierowca nie przesiada się w trakcie pracy,
  • sprawna i konkretna komunikacja z dyspozytorami,
  • zapewniamy wsparcie językowe dla kierowcy - biuro jest odpowiedzialne za kontakt z klientem,
  • wprowadzenie w obowiązki dla każdego nowo przyjętego pracownia,
  • umowa o pracę na pełen etat z podstawą miesięczną,
  • wynagrodzenie miesięczne około 8000 zł netto,
  • dodatkowa premia za wyniki, ok. 1000 - 2000 zł netto,
  • podczas powrotów na terenie Polski możliwość korzystania ze służbowego auta osobowego,
  • bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej,
  • zapewniamy wdrożenie dla kierowców bez doświadczenia

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy

MILE WIDZIANE:

  • roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym,
  • uprawnienia na wózki widłowe

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu +48 509 644 958 lub +48 507 223 660 a także na adres mailowy biuro@transportmaroszek.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Data dodania: 2022-06-05
Oferta ważna do: 2022-07-03
Branże: Inżynieria / technologia; Logistyka; Motoryzacja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 8000 - 10000 zł brutto