COMARCH SPÓŁKA AKCYJNA

Małopolskie
Kraków

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. marketingu i umów (Cracovia)

Mecenat Comarch nad MKS Cracovia trwa ponad 20 lat, a obecnie poszukujemy m.in. osoby odpowiedzialnej za przygotowywanie umów sponsorskich dla najstarszego klubu sportowego w Polsce. Jeśli uwielbiasz współpracę z ludźmi, jesteś osobą kreatywną i dobrze zorganizowaną, a do tego kochasz sport - ta oferta jest idealna dla Ciebie!

PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Podstawowa wiedza z zakresu marketingu i promocji sprzedaży oraz obsługi programów graficznych
  • Umiejętności redakcyjne
  • Zdolności organizacyjne
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Otwartość na nowe kontakty
  • Staranność i sumienność
  • Szybkie reagowanie na nagłe zmiany

TWOJE ZADANIA
  • Przygotowywanie i redagowanie umów sponsorskich
  • Opracowywanie ofert sponsoringowych
  • Dokumentacja świadczeń reklamowych
  • Koordynowanie działań sprzedażowych oraz akcji specjalnych dla wybranych sponsorów
  • Realizowanie zamówień
  • Dbanie o należyty branding meczowy
  • Współorganizowanie spotkań biznesowych
  • Przygotowywanie prostych notatek prasowych
  • Obsługa social media

DLA CIEBIE
  • Ciekawa praca w najstarszym klubie sportowym w Polsce
  • Samodzielna, odpowiedzialna i satysfakcjonująca praca w ramach struktury firmy
  • Wyzwania i możliwość samorealizacji
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez formularz na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/specjalista-ds-marketingu-i-umow-cracovia/

Data dodania: 2022-06-09
Oferta ważna do: 2022-07-07
Branże: Marketing;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista