PRES-KOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pomorskie
Pruszcz Gdański
ul. Podmiejska 5

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Asystent/ka konstruktora

Firma Pres-Kol Sp. z o.o. zatrudni Asystenta technologa (produkcji metalowej).

Główne obowiązki:
- realizowanie zleceń wspólnie z całym zespołem,
- współpraca z osobami, które są odpowiedzialne za prace wykonawcze,
- przygotowanie dokumentacji warsztatowej i nadzór nad procesami jej wdrażania,
- zamawianie materiałów produkcyjnych
- prace biurowe

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne,
- znajomość rysunku technicznego,
- obsługa programów komputerowych wspomagających projektowanie (AutoCad, IronCad Draft),
- znajomość pakietu MS Office,
- prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy:
- możliwość zdobycia ogromnej wiedzy technicznej w praktyce w biurze i na produkcji,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- stabilne zatrudnienie, umowę o pracę,
- pracę jednozmianową.

Prosimy o wysłanie CV na adres: biuro@pres-kol.pl lub kontakt telefoniczny: 571 338 114

Data dodania: 2022-06-15
Oferta ważna do: 2022-07-13
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Asystent