Kierownik Robót Instalacji Sanitarnych – 1 zmiana

Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowalne poszukuje osoby na stanowisko Kierownik Robót Instalacyjnych

Miejsce pracy: Tarnobrzeg

Pracodawca oferuje:

•             Umowę o pracę

•             Wynagrodzenie ustalone indywidualnie zależnie od doświadczenia Kandydata
 ·                Atrakcyjne premie uznaniowe przyznawane na podstawie realizowanych projektów

•             Pracę od poniedziałku do piątku z elastycznymi godzinami pracy

•             Telefon oraz samochód służbowy

•             Ubezpieczenie na życie

Opis stanowiska:

•             Współpraca z budowlańcami, podwykonawcami oraz inwestorami w trakcie realizacji projektów (instalacje wodno-kanalizacyjne, sieci cieplne i gazowe, zewnętrzne oraz wewnętrzne, instalacje CO, kotłownie gazowe).

•             Kontakt z inspektorami nadzoru oraz dostawcami.

•             Rozdysponowanie zadań pracownikom oraz nadzór nad ich realizacją.

•             Zaopatrywanie w materiały oraz kontrola ich stanów.

•             Weryfikacja i kontrola postępów prac (m.in. przy wykorzystaniu Księgi Obmiarów)

•             Zabezpieczanie terenu

•             Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

•             Ukończyłeś studia wyższe na kierunku Inżynieria Sanitarna (lub podobnym)

•             Posiadasz uprawnienia sanitarne oraz prawo jazdy kat. B

•             Bardzo dobra znasz programy Pakietu MS Office

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij CV i daj się poznać!

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Data dodania: 2022-06-20
Oferta ważna do: 2022-07-18
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Kierownik
Możliwość pracy zdalnej: NIE

GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

k.kaszycki@grhpolska.com

Podkarpackie, Tarnobrzeg,
Podkarpackie, Rzeszów,
Podkarpackie, Stalowa Wola,