GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Dębica

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Magazynier / Operator Wózka Widłowego – 1 zmiana, wolne weekendy!

Jeśli masz doświadczenie w pracy Magazyniera i posiadasz uprawnienia UDT – zachęcam do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko: MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Nowoczesny zakład produkcyjny branży metalowej
Lokalizacja: Dębica

Oto co możemy Ci zaoferować:

•             Umowę o prace – stabilne zatrudnienie oraz jasne warunki współpracy

•             Prace od poniedziałku do piątku – wolne weekendy

•             System jednozmianowy – godziny pracy 6-14

•             Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane indywidualnie

•             Ubezpieczenie grupowe

Opis stanowiska:

•             Ewidencja stanu zapasów w systemie i na magazynie

•             Przestrzeganie i ustalanie zasad na magazynie (np. dotyczących wyznaczonych sfer)

•             Przygotowanie paczek do wysiłki (pakowanie i wystawianie dokumentów)

•             Wystawanie dokumentów magazynowych

•             Uczestnictwo w inwentaryzacjach

•             Drobne prace porządkowe

Wymagania:

•             Doświadczenie na stanowisku magazyniera

•             Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT

Zainteresowane osoby zachęcam do aplikowania!
Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Data dodania: 2022-06-20
Oferta ważna do: 2022-07-18
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny