Specjalista ds. wdrożeń systemów Comarch ERP XL

Obecnie poszukujemy:

Specjalisty ds. wdrożeń systemów Comarch ERP XL

Miejsce pracy: Tajęcina (okolice Rzeszowa)  - możliwość pracy hybrydowej

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie analizy i opis procesów zachodzących w przedsiębiorstwach

• Instalacja, konfiguracja i paramilitaryzacja systemu zgodnie z zapisami analizy

• Prowadzenie szkoleń dla Klientów z obsługi systemu

• Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej i technicznej

• Opieka serwisowa nad wdrożonymi systemami oraz bieżące wsparcie klientów w zakresie obsługi systemu

• Udział w prezentacjach systemu

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy z systemami Comarch ERP XL lub Comarch Optima

• Znajomość  MS SQL w stopniu dobrym oraz znajomość Crystal Reports

• J. angielski na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

• Czynne prawo jazdy kat. B

W zamian za swoje zaangażowanie otrzymasz:

• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub B2B – wybór należy do Ciebie

• Pracę od poniedziałku do piątku w przyjemnych godzinach: 8:00 - 16:00

• Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności

• Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się propracowniczym podejściem

• Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny

• Opieka medyczna z PZU

• Dofinansowanie do obiadów (5 zł dziennie)

• Premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą

• Coroczne imprezy integracyjne

• A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!

MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ: 501-726-511

Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: k.kaszycki@grhpolska.com

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Data dodania: 2022-06-26
Oferta ważna do: 2022-07-24
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

k.kaszycki@grhpolska.com

Podkarpackie, Rzeszów,