MIRO Logistics Sp. z o.o.

Śląskie
Jaworzno
ul. Podwale 143

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

KIEROWCA C+E – chłodnia – trasy międzynarodowe – Jaworzno, śląskie

Firma transportowa MIRO Logistics Sp. z o.o. z siedzibą główną w Jaworznie poszukuje kandydata na stanowisko:

KIEROWCA C+E – firanka – trasy międzynarodowe – Jaworzno, śląskie

System zjazdowy: 2 tyg./ 2-3 dni, 3 tyg./ 4 dni albo 4 tyg./ 1 tydz.Rodzaj naczepy: chłodnia typu doppelstockWynagrodzenie: ok. 9000 - 10500 zł netto miesięcznie,Miejsce pracy: Jaworzno, śląskie, Polska

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą chłodniczą typu doppelstock,
  • wykonywanie przewozów w trasach międzynarodowych, głównie po Niemczech, Belgii, Holandii, Austrii i Czechach,
  • dostarczanie artykułów spożywczych, przede wszystkim do magazynów

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • praca w wybranym systemie: 2 tygodnie/ 2-3 dni, 3 tygodnie/ 4-5 dni albo 4/1,
  • dla zgranego zespołu 2-3 kierowców możliwość omówienia innego systemu,
  • możliwość powrotu do domu w każdy weekend,
  • obsługa stałych klientów firmy w stałych liniach lub przerzutach, zależnie od zlecenia,
  • dobrze zorganizowana praca, ok. 40 % tras dziennych i 60 % tras nocnych,
  • sporadyczne przepinki naczep, zazwyczaj przy powrotach do domu,
  • zatrudnienie z zachowaniem europejskich norm czasu pracy kierowcy,
  • sprawne i dobrze wyposażone ciągniki marki Mercede, DAF oraz MAN,
  • praca w stabilnej, rodzinnej firmie z indywidualnym podejściem do pracownika,
  • dobra atmosfera, zgrany i pomocny zespół kierowców i spedytorów,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z podstawą miesięczną,
  • wynagrodzenie 400 zł netto za każdy dzień spędzony w pracy, również podczas pauzy,
  • ustawowe dodatki za godziny nocne,
  • podczas pauzy 45 godzinnej pobyt w hotelu opłacony przez pracodawcę,
  • wynagrodzenie miesięczne netto ok. 9000-10500 zł,
  • bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy, książeczka sanepidowska,
  • minimum roczne doświadczenie w transporcie ciężarowym

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu +48 795 142 347 lub na adres mailowy patmir@wp.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 20:00
Data dodania: 2022-07-09
Oferta ważna do: 2022-08-06
Branże: Inżynieria / technologia; Logistyka; Motoryzacja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 9000 - 10500 zł brutto