MULTIPLAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Opolskie
Opole
Wspólna 1/o

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Asystent/-ka biura projektów i budowy sieci światłowodowej

Multiplay to operator telekomunikacyjny świadczący usługi w technologii światłowodowej. Firma prowadzi szerokie działania na terenie województw: śląskiego i opolskiego. Nasza długofalowa strategia zakłada dalsze poszerzanie zasięgu Multiplay poprzez budowę sieci światłowodowych, a nasz główny cel to oferowanie najwyższej jakości usług i produktów.W związku z dynamicznym rozwojem całego przedsiębiorstwa poszukujemy obecnie osoby do naszego zespołu na stanowisko:

  • Opole
  • 3 200–3 600 zł brutto / mies.
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
Twój zakres obowiązków
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura budowy oraz obsługa bieżących spraw administracyjnych,
  • przygotowywanie, segregowanie, kompletowanie i archiwizacja dokumentacji w wersji papierowej i elektronicznej,
  • sporządzanie pism, raportów, wniosków, zestawień na potrzeby kierownictwa,
  • kontrola obiegu dokumentów,
  • zaopatrywanie biura budowy w materiały biurowe,
  • wspieranie innych pracowników zespołu w zadaniach administracyjnych.
Nasze wymagania
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz środowiska MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.
  • mile widziane: znajomość programów CAD lub GIS, umiejętność pracy z mapą, znajomość zagadnień związanych z tematyką zajęć pasa drogowego, znajomość KPA.
To oferujemy
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy,
  • pracę w pozytywnej atmosferze,
  • indywidualną ścieżkę rozwoju,
  • współpracę z ekspertami w swojej dziedzinie.
Benefity
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet ubezpieczeń grupowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • premia za staż pracy
  • program płatnych poleceń pracowników.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: kariera@multiplay.pl

Zastrzegamy jednak, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia
Data dodania: 2022-07-22
Oferta ważna do: 2022-08-19
Branże: Administracja Biurowa; Inżynieria / technologia; IT - Telekomunikacja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Asystent
Wynagrodzenie: 3200 - 3600 zł brutto