GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Małopolskie
Kraków

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Application Engineer - zacznij karierę w IT

Oferta pracy na stanowisko Inżynier wsparcia technicznego

Lokalizacja: Kraków

Oferujemy:

Możliwość pracy na podstawie wybranej przez Ciebie formy umowy

·         Pracę w wymiarze godzin zależnym od Ciebie – cały, ¾ lub pół etatu
·         Wynagrodzenie dopasowane do wiedzy i umiejętności, a nie lat stażu – od 2 do 6 tys. zł netto
·         Prywatną opiekę medyczną
·         Zaplanowaną ścieżkę rozwoju ·         Udział w akcjach charytatywnych i imprezach integracyjnych
·         Świetnie zorganizowaną przestrzeń wokół biura – parking firmowy, restauracja, basen i siłownia

Zadania na stanowisku:

Kontakt z Klientem i użytkownikami autorskiej aplikacji
·         Rozwiązywanie problemów użytkowników
·         Testowanie nowych rozwiązań
·         Współpraca z developerami
·         Tworzenie skryptów testowych

Szukamy Ciebie jeśli:

Posługujesz się językiem angielskim w stopniu min. B2
·         Potrafisz czytać schematy techniczne ·         Na studiach uczyłeś się podstaw elektroniki i miernictwa i posiadasz wiedzę z tego zakresu

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij CV i daj się poznać!

Data dodania: 2022-07-25
Oferta ważna do: 2022-08-22
Branże: Inżynieria / technologia; IT - Administracja; IT - Telekomunikacja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Nie określono