OTTO WORK FORCE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niderlandy
Miejsce pracy: America, Holandia

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Sprzątanie w centrum wypoczynkowym – bez języka - NL

Nasza firma OTTO Work Force Recruitment

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko  Sprzątanie w centrum wypoczynkowym – bez języka - NL
Zarabiaj super kasę i ciesz się urokami przepięknego ośrodka wypoczynkowego w Holandii! Center Parcs to więcej niż domki. To miejsce pełne atrakcji, z każdej strony otoczone przyrodą. Możesz być częścią zespołu, który każdego dnia dba o piękno tego wyjątkowego wczasowiska.
Jako pracownik utrzymania czystości będziesz sprzątać i przygotowywać domki przed przyjazdem nowych gości, wymieniać pościel i ręczniki oraz sprawdzać stan wyposażenia. Codziennie rano otrzymasz rower, którym będziesz przemieszczać się z domku do domku oraz sprzęt i środki czystości niezbędne do pracy.
Sprawdź od zaplecza, jak działa duży, ekskluzywny resort, w którym każdego lata wypoczywają ludzie z całej Europy. Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. Nie ma potrzeby, abyś znał język angielski, ale niewykluczone, że czasami będzie to praca pod presją czasu. Dlatego świetnie, jeśli sprzątanie to dla Ciebie bułka z masłem!
Co otrzymasz, pracując z nami?
*GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE

*Atrakcyjną stawkę  z dodatkami nawet  12,65 euro/h *Dodatki za pracę w soboty, niedziele i godziny wieczorne
*Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
* Nowoczesne lokalizacje z darmowym WIFI dla pracowników
*Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
*Stały dostęp do paska wypłat i planu pracy dzięki aplikacji MyOTTO
*Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
Czego oczekujemy od Ciebie?
*NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH – na miejscu pomoże Ci koordynator z Polski
Zainteresowany? Aplikuj lub zadzwoń: +48 71 744 3100
APLIKUJ https://careers-pl-ottoworkforce.icims.com/jobs/11372/login
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.
Oferujemy: Co otrzymasz, pracując z nami?

Zakres obowiązków: Jako pracownik utrzymania czystości będziesz sprzątać i przygotowywać domki przed przyjazdem nowych gości, wymieniać pościel i ręczniki oraz sprawdzać stan wyposażenia. Codziennie rano otrzymasz rower, którym będziesz przemieszczać się z domku do domku oraz sprzęt i środki czystości niezbędne do pracy.
Wymagania: Czego oczekujemy od Ciebie?
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: izaczkowska@ottoworkforce.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2022-07-27
Oferta ważna do: 2022-08-24
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny