PERSONNEL AND MEDIA SOLUTIONS SPÓŁKA CYWILNA

Łódzkie
łódź

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

REKRUTER ZDALNIE

Możliwość pracy w Łodzi - preferowane

lub Warszawa lub Trójmiasto

WYNAGRODZENIE 9.000 PLN brutto
Umowa o pracę na pełen etat
Dla naszego Klienta w Łodzi - międzynarodowego Banku poszukujemy samodzielnego rekrutera, dla którego różnorodność projektów rekrutacyjnych to zaleta.

Kandydat powinien komunikować się w języku angielskim (b1/b2) oraz chcieć rozwijać się w Employer Brandingu

Zastanawiasz się czy warto... przeczytaj i aplikuj!
praca w międzynarodowej firmie, znanej i dbającej o swoich pracowników
stałe zatrudnienie
liczne szkolenia
projekty rekrutacyjne, które rozwijają twoje umiejętności, a nie je przytłaczają
zespół zgrany, współpracujący i chcący przekazywać zdobytą wiedzę

ZADANIA:
samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych,
utrzymywaniu relacji z kandydatami - dbanie o rozwój Pracowników w ramach struktury firmy,
aktualizowanie bazy kandydatów oraz obsługa bieżących zgłoszeń przy pomocy e-maila oraz telefonicznie
spotkania rekrutacyjne
weryfikacja otrzymanych aplikacji

OCZEKIWANIA:
doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
 min 1-2 lata

znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Czekamy na Twoje CV  na jobs@personnelandmedia.com

Data dodania: 2022-07-29
Oferta ważna do: 2022-08-26
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy