F.H.U. Julkowscy

Wielkopolskie
62-600 Gniezno
ul. Kasztelańska 38

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

KIEROWCA C+E – firanka – trasy międzynarodowe – Gniezno, wielkopolskie

Firma transportowa F.H.U. Julkowscy z siedzibą w Gnieźnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

System zjazdowy: 2/1, 2/2, 3/1, bez systemuRodzaj przyczepy: firanka standardWynagrodzenie: 8000 - 10000 zł netto miesięcznie,Miejsce pracy: Gniezno, wielkopolskie, Polska

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu firanka standard,
  • przewóz towarów na paletach w trasach po Europie Zachodniej, m. in. po Niemczech, Belgii, Holandii, Francji i Włoszech

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • zatrudnienie w wybranym systemie zjazdowym: 2/1, 2/2, 3/1 lub od pn. do pt.,
  • praca z zachowaniem europejskich przepisów, w trasach dziennych,
  • zazwyczaj 2 punkty dziennie, dostarcza się ładunki całopojazdowe do stałych klientów,
  • stabilna, rodzinna firma z indywidualnym podejściem do pracownika,
  • bardzo dobra organizacja pracy, kierowca otrzymuje dyspozycje z kilkudniowym wyprzedzeniem, co pozwala na odpowiednie zaplanowanie trasy i odpoczynku,
  • firma kontaktuje się bezpośrednio ze swoimi klientami, co przekłada się na dobrą komunikacje z kierowcą i pozwala uniknąć nadmiernego oczekiwania na załadunki i rozładunki,
  • do dyspozycji nowoczesne ciężarówki, max. 2-3 letnie auta, na gwarancji lub kontraktach serwisowych,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z podstawą miesięczną,
  • dniówka 380-400 zł netto, zależnie od stażu w firmie,
  • dodatkowe premie za ekonomiczną jazdę, ok. 200-300 zł,
  • wynagrodzenie miesięczne netto ok. 8000-10000 zł,
  • bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy
  • mininum półroczne doświadczenie w transporcie ciężarowym

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu +48 601 190 164 lub +48 695 657 265 a także na adres mailowy transport@julkowscy.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Data dodania: 2022-07-30
Oferta ważna do: 2022-08-27
Branże: Inżynieria / technologia; Logistyka; Motoryzacja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 8000 - 62 zł brutto