CE DRIVER

Dolnośląskie
55-010 Radwanice
ul. Słoneczna 42a/2/1

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

KIEROWCA C+E – firanka – system 2/1 – Lipsk

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

KIEROWCA C+E - firanka - system 2/1 - Lipsk

System zjazdowy: 2/1 lub praca bez systemuRodzaj naczepy: firanka standard lub z systemem JolodaWynagrodzenie: podstawa 2200 € + diety
Miejsce pracy: Lipsk, Sachsen, Niemcy

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu firanka standard lub z systemem Joloda,
  • transport artykułów spożywczych, budowlanych oraz papieru w rolach

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • praca w systemie zjazdowym 2/1 lub od poniedziałku do piątku,
  • zatrudnienie w trasach dziennych, zgodnie z czasem pracy kierowcy,
  • dobrze poukładana praca w trasach krótko- i dalekobieżnych po Niemczech,
  • zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy bazie firmy,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, na pełen etat,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • podstawa 2200 € brutto + diety 14 i 28 €,
  • możliwe premie za dobrą wydajność i terminowe dostarczanie ładunków,
  • urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • uprawnienia ADR podstawowe,
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie https://www.cedriver.pl/oferty-pracy
Data dodania: 2022-07-31
Oferta ważna do: 2022-08-28
Branże: Doradztwo / konsulting; HR / Zasoby ludzkie; Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 9000 - 10500 zł brutto