FEEL COMFORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mazowieckie
Warszawa
Komitetu Obrony Robotników 56

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Asystent/-ka ds. zakupów

Dla naszego klienta działającego w obszarze handlu detalicznego artykułami elektronicznymi poszukujemy Asystenta/-ki ds. zakupów.
Do aplikowania zapraszamy kandydatów, którzy są otwarci na pracę w modelu hybrydowym w Warszawie (Włochy) oraz z doświadczeniem zawodowym w obszarze handlu detalicznego.

Asystent/-ka ds. zakupów Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·  Wprowadzanie asortymentu do systemu wewnętrznego,
·  Odbiór, wprowadzenie dokumentów do systemu,
·  Weryfikacja zdjęć i poprawianie opisów towarów w ulotkach,·  Koordynacja zwrotów zapasów do dostawców,
·  Raportowanie do dostawców,
·  Zbieranie zdjęć,
·  Odwiedzanie sklepów stacjonarnych.

WYMAGANIA:
·  Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane), ·  Umiejętność pracy z Excelem (warunek konieczny),
·  Umiejętność pracy w zespole, dokładność, skrupulatność,
·  Asertywność, komunikatywność i pozytywna energia,
·  Doświadczenie zawodowe związane z handlem detalicznym (mile widziane),
·  Wykształcenie podstawowe/średnie.

OFERUJEMY:

·  Umowa o pracę,
·  Opieka medyczna, ·  Ubezpieczenie grupowe,
·  Pakiet sportowy,
·  Praca w modelu hybrydowym (Warszawa, Włochy),
·  Służbowy telefon, laptop,
·  Praca na ranną zmianę (początek w godzinach 7-9).

Data dodania: 2022-08-01
Oferta ważna do: 2022-08-29
Branże: Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Asystent