GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Konsultant - Wdrożeniowiec ds. systemów TimeLine

Obecnie poszukujemy:

Specjalisty ds. wdrożeń systemów TimeLine

Miejsce pracy: Tajęcina (okolice Rzeszowa)  - wraz z wyjazdami do klientów w celu działań wdrożeniowych (cała Polska)

Zakres obowiązków:

• Uczestnictwo w projektach związanych z działaniami wdrożeniowymi systemu TimeLine ERP oraz udział w procesach analityczno-koncepcyjnych

• Tworzenie rozszerzeń funkcjonalnych systemu ERP oraz ich testowanie

• Tworzenie raportów w systemie ERP

• Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej

• Prowadzenie szkoleń dla użytkowników oraz wsparcie powdrożeniowe

Wymagania:

• Znajomość zasad działania systemów ERP oraz znajomość relacyjnych baz danych i tworzeniem zapytań w języku SQL

• Wiedza merytoryczna dotycząca procesów w obszarach: produkcja, gospodarka magazynowa lub handel

• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

• Znajomość podstaw programowania C#

• Prawo jazdy kat. B

W zamian za swoje zaangażowanie otrzymasz:

• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę

• Pracę od poniedziałku do piątku w przyjemnych godzinach: 8:00 - 16:00

• Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności

• Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się propracowniczym podejściem

• Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny

• Opieka medyczna z PZU

• Premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą

• Coroczne imprezy integracyjne

• A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!

MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ: 501-726-511

Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: k.kaszycki@grhpolska.com

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Data dodania: 2022-08-07
Oferta ważna do: 2022-09-04
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista