LIBRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Śląskie
Katowice

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik Help Desk

 LIBRUS #inspirujeMY
 Działaj z nami i wspieraj w codziennej pracy nauczycieli i dyrektorów szkół! Rozpoczęcie roku szkolnego to nie tylko dla naszych klientów czas wzmożonej pracy, ale i dla nas. Dlatego szukamy osób, które dołączą do nas w roli:
Pracownika Help Desk (praca tymczasowa)
 Nr ref.: CC/16/2022Miejsce pracy: Katowice (praca stacjonarna)
Charakter stanowiska i Twoje zadania:
Praca na pierwszej linii pomocy telefonicznej dla naszych klientów.
  • Początkowo wyszkolimy Cię z naszych systemów - poznasz je od środka.
  • Następnie będziesz telefonicznie wspierać nauczycieli, dyrektorów i rodziców
    w obsłudze naszych systemów.
Dlaczego warto?
Twoja praca realnie przekłada się na wsparcie edukacji - dzięki Tobie nauczyciele sprawnie poradzą sobie z problemem i będą mogli skupić się na nauczaniu!
  • łatwo nawiązujesz kontakty i jesteś komunikatywny/a
  • masz dobrą dykcję i jesteś kulturalny/a
  • łatwo zapamiętujesz informacje (szczególnie te dotyczące rozwiązań informatycznych :)
  • interesujesz się branżą IT
Jak pracujemy?
  • od poniedziałku do piątku
  • od 6 do 9 godzin dziennie - według Twojej dostępności
  • między 7:30 a 16:30
  • stacjonarnie w biurze w Katowicach
  • termin zatrudnienia 16.08 - 30.09.2022
  • umowa zlecenie (19,70 zł brutto/h)
 Jak wygląda proces rekrutacji?
  1. Wyślij nam swoje CV!
  2. Zadzwonimy do Ciebie z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną.
  3. Do tygodnia wrócimy do Ciebie z informację zwrotną.
Dołącz do naszego #inspirującego zespołu! Odwiedź naszą stronę kariery i dowiedz się o nas więcej - www.librus.pl/karieraInformujemy, że administratorem danych jest Librus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Katowicach, ul. Korfantego 193 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.

Data dodania: 2022-08-09
Oferta ważna do: 2022-09-06
Branże: IT - Administracja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Nie określono