Ślusarz - Monter - Mechanik maszyn i urządzeń

W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie jest międzynarodową firmą zajmującą się realizacją projektów mechanicznych i elektrycznych na terenie Europy i poza nią. Nasza stale powiększająca się, ogólnoświatowa sieć doświadczeń w różnych branżach pozwala na dynamiczny rozwój naszej firmy.   W związku z tym poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Monter - Mechanik maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Polska/zagranica

Opis stanowiska: - wykonywanie prac monterskich, mechanicznych, ślusarskich zgodnie z dokumentacją techniczną, - montaż elementów pneumatyki, sterowania, czujników, itp., - uruchamianie gotowych maszyn i urządzeń oraz przeprowadzanie testów, - tworzenie dokumentacji i raportowanie prac.

Czego oczekujemy: - wykształcenie techniczne: mechaniczne lub pokrewne, - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; mile widziane osoby początkujące w zawodzie, - znajomość podstaw mechaniki, ślusarstwa, montażu, - praktyczna umiejętność obsługi narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, - znajomość rysunku technicznego, - samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków,

Dodatkowym atutem będzie: - posiadanie uprawnień typu: SCC, VCA, UDT, SEP, - posiadanie uprawnień spawalniczych podstawowych lub ponadpodstawowych, - komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Co oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - stabilną pracę w międzynarodowym środowisku, - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - bezpłatne zakwaterowanie, - możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności – szkolenia zawodowe, - benefity pozapłacowe (karta MultiSport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie), - możliwość zatrudnienia pracowników z Ukrainy (oferujemy pełną pomoc kadrową).     Aplikację proszę wysyłać na maila: e.wieczorek@wkgroup.org

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2022-09-08
Oferta ważna do: 2022-10-06
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista

W&K INDUSTRIEMONTAGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

e.wieczorek@wkgroup.org

Niemcy, NIEMCY, NIEMCY