Walter-Fach-Kraft GmbH

Austria
Bludenz

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY - zapewniona kawalerka + austriacka umowa

Przez 25 lat niejeden fachowiec stał się dzięki Nam specjalistą w swojej branży. Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to: praca w Niemczech, Austrii oraz Polsce, umowa o pracę i zapewnione zakwaterowanie. Współpraca z nami gwarantuje konkurencyjne wynagrodzenie oraz zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu. Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Aktualnie poszukiwany jest przez nas:
LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY
miejsce pracy: Bürs  - Austria

Twoje obowiązki:

  • lakierowanie urządzeń przemysłowych
  • konserwacja i czyszczenie urządzeń lakierniczych
  • jakość i kontrola wykonywanej pracy

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku lakiernika
  • język niemiecki

Gwarantujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Austrii
  • austriacka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie w wysokości 2850€ netto,
  • 13 i 14 pensja,
  • zaliczka już po pierwszym tygodniu pracy
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (dodatek do stawki godzinowej + 50 %)
  • austriackie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • bezpłatne ubranie robocze
  • pomoc w załatwieniu wszelakich spraw urzędowych oraz opieka koordynatora

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!

info@walterfachkraft.pl

Tel.  + 48 71 366 60 81

Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.

Prosimy o wysyłanie CV zawierających następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.
Data dodania: 2022-09-14
Oferta ważna do: 2022-10-12
Branże: Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista