NEXT s.c. D. Smolin W. Pietrzak

Belgia
Gandawa

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Elektromechanik / technik utrzymania ruchu (Belgia)

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii, firmy zajmującej się obróbką, produkcją i handlem hurtowym wyrobami z kamienia naturalnego, ceramiki i z kompozytu.

Zakres obowiązków:

Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym

·         Diagnozowanie i usuwanie awarii mechanicznych, elektrycznych
·         Serwis, konserwacja i czynności prewencyjne

Wymagania:

Kilkuletnie doświadczenie w ww. pracach
·         Znajomość mechaniki, elektryki – wymiana łożysk, naprawy pomp, reduktorów, przekładni, itp.
·         Podstawowa znajomość pneumatyki i hydrauliki
·         Umiejętność analizy błędów sterowników PLC, falowników
·         W razie potrzeby umiejętność spawanie elektrodą i półautomatem
·         Umiejętność pracy na wysokości
·         Gotowość pracy w godzinach nadliczbowych
·         komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

wynagrodzenie początkowe – 16,50 EUR/h brutto , po ewaluacji – 17,00 EUR/h brutto, po podpisaniu umowy stałej – 18,00 – 18,50 EUR/h brutto!!!
·         dodatek w kwocie 6,75 EUR (za każdy przepracowany dzień)
·         nadgodziny płatne 150%
·         dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
·         premię roczną (8,33% rocznych zarobków brutto)
·         dodatek rodzinny
·         pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
·         zakwaterowanie – płatne 80 EUR tygodniowo ·         załatwienie wszelkich formalności związanych z pobytem i zatrudnieniem w Belgii

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim  na adres e-mail:

info@nextagency.eu

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane)

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych. KRAZ 18051
Data dodania: 2022-09-14
Oferta ważna do: 2022-10-12
Branże: Inżynieria / technologia; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 12400 - 13800 zł brutto