Stolarz budowlany – prefabrykacja dachów (Holandia)

Agencja pracy NEXT s.c. poszukuje dla klienta - znanej firmy holenderskiej, pracowników na stanowisko:

Oferujemy:

  • • w pełni legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach

    • bonusy oraz dodatki socjalne, zgodne z holenderskim prawem – również dodatek wakacyjny

    • atrakcyjne wynagrodzenie – 42
    0 - 440 EUR netto przy 40h w tygodniu

  • • nadgodziny dodatkowo płatne

    zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz transport ne terenie Holandii - BEZ DODATKOWYCH OPŁAT!!!

    • pomoc w załatwieniu formalności oraz stała opieka lokalnych koordynatorów

Zakres obowiązków:
  • Praca polega na prefabrykacji elementów konstrukcji ścian i dachów. Praca na podstawie rysunków technicznych.

Wymagania:

  • • Minimum 3 lat doświadczenia jako stolarz konstrukcyjny;

    • Doświadczenie na prefabrykacji (warunek konieczny!)

    • Umiejętność czytania rysunków technicznych

    • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: info@nextagency.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

KRAZ 18051
Data dodania: 2022-09-15
Oferta ważna do: 2022-10-13
Branże: Budownictwo; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 10500 - 11200 zł brutto