Operator wytłaczarki (Belgia)

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii  zmotywowanych kandydatów do pracy jako:

Obowiązki:

- Obsługa i ustawianie wytłaczarek
- dozowanie granulatu
- końcowa kontrola jakości produktu gotowego
- konserwacja i czyszczenie maszyn

Wymagania:

- przynajmniej 2-letnie doświadczenie w obsłudze wytłaczarek
- znajomość języka angielskiego
- duża motywacja do pracy

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie – 14,76 EUR brutto/h + premie: 0,6089 EUR za I i II zmianę + dodatek żywieniowy w wysokości 2,07 EUR za każdy przepracowany dzień

- Legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
- Dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
- Premię roczną (8,33 % rocznych zarobków brutto)
- Dodatek rodzinny
- Pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
- Załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
- Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
-  Jednorazowy zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125 EUR
-  Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym!!!  płatne tylko 72 EUR tygodniowo -  Zapewniony transport do pracy (rodzaj transportu uzależniony od odległości z miejsca zamieszkania)
-  Ubranie robocze
- Praca na dłuższy okres czasu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV
w języku angielskim na adres e-mail:

info@nextagency.eu

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane)

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.   KRAZ 18051
Data dodania: 2022-09-15
Oferta ważna do: 2022-10-13
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 11500 - 12000 zł brutto