Blacharz / lakiernik samochodowy (Belgia)

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii  zmotywowanych kandydatów do pracy jako:

Obowiązki:

·         naprawa uszkodzonych karoserii samochodów (głównie osobowych) ·

montaż i demontaż poszczególnych podzespołów nadwozia,

·         szpachlowanie, szlifowanie i wygładzanie powierzchni naprawianych
·         praca z ramami blacharskimi (Car-o-liner, Autorobot, Unicar, inne) ·         umiejętność spawania metodą Mig/Mag, szczepianie ·         przygotowywanie naprawianych elementów do lakierowania

Wymagania:

·         minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku pracy ·         doświadczenie w naprawach blacharskich
·         nie wymagamy znajomości języka obcego!!!! ·

umiejętność wykonywania prac na ramach blacharskich

·         doświadczenie w szpachlowaniu, szlifowaniu i wygładzaniu elementów nadwozia

Oferujemy:

wynagrodzenie od 16,00 - 18,00 EUR/h brutto
·         w pełni legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich – belgijska umowa o pracę
·         dodatek wakacyjny (zgodnie z obowiązującymi przepisami - 15.38% rocznych zarobków brutto)
·         roczną premię (8.15% rocznych zarobków brutto)
·         dodatek rodzinny (dodatek na dzieci)
·         inne premie, dodatki i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
·         zorganizowanie wszystkich formalności związanych z pobytem oraz zatrudnieniem w Belgii
·         stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
·         jednorazowy zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125€
·         organizacja zakwaterowania - płatne 72 EUR/tydzień za pokój 1-no osobowy!!!!·         pracę na dłuższy okres czasu
·         ubranie robocze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:

info@nextagency.eu

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.KRAZ nr 18051
Data dodania: 2022-09-15
Oferta ważna do: 2022-10-13
Branże: Motoryzacja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 12000 - 13600 zł brutto