Mechanik sprzętu ciężkiego – BELGIA

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie:

Obowiązki:

Utrzymanie, serwis, konserwacja i naprawy sprzętu ciężkiego, takiego jak koparki, dźwigi, buldożery, spychacze, wózki widłowe, transportery, itp.
-          Naprawa awarii mechanicznych, elektrycznych,  pneumatycznych i hydraulicznych
-          Także naprawy przekładni, systemów hamulcowych, silników, itp.
-          Wymiana części: cylindrów, toczków, węży, łańcuchów, mechanizmów podnoszenia, zaworów, etc.
-          Odpowiedzialność za utrzymanie urządzeń, serwisowanie (wymiany oleju, filtrów, ogumienia, płynów)

Wymagania:

-              przynajmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

-              znajomość języka angielskiego
-              umiejętność przeprowadzania napraw układów hydraulicznych i pneumatycznych
-              dokładność w wykonywaniu obowiązków pracowniczych
-              bardzo dobre umiejętności komunikacji ze współpracownikami
-              gotowość podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
-              prawo jazdy kat. C lub CE oraz umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

-              bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – 16,00 – 17,00 EUR brutto/h (w zależności od doświadczenia i
umiejętności)
-              w pełni legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
-              możliwa praca w godzinach nadliczbowych w soboty
-              dodatek wakacyjny (zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii - 15.38% rocznych zarobków brutto) -              premię roczną (w wysokości 8.15% rocznych zarobków brutto)
-              dodatek rodzinny
-              pozostałe premie, bonusy i inne świadczenia zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
-              zorganizowanie wszelkich  formalności związanych z pobytem i zatrudnieniem w Belgii
-              opiekę polskojęzycznych koordynatorów
-              zorganizowanie zakwaterowania: płatne 72€/tydzień (pracownik może korzystać z własnego miejsca zakwaterowania) -              pracę na dłuższy okres czasu
-              ubranie robocze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV w języku angielskim na adres:

info@nextagency.eu

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli (tylko aplikacje z poprawną klauzulą będą rozpatrywane):

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.
KRAZ
18051

Data dodania: 2022-09-15
Oferta ważna do: 2022-10-13
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 12000 - 13000 zł brutto