GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Małopolskie
Kraków

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Android / iOS Developer

Dla jednego z naszych klientów, producenta oprogramowania poszukujemy:

• Android Developera / iOS Developera

Miejsce pracy: Kraków  (60% pracy zdalnej - 40% stacjonarnej) w godzinach 6-10 (8h)

Krótki opis projektu:  Rozwój biblioteki oraz aplikacji mobilnej w branży IoT. Współpraca z zespołami embedded i QA (w ramach kooperacji z dużą firmą zagraniczną). Produkt jest już obecny na rynku (tak naprawdę każdy może kupić podzespoły i użyć aplikacji do podłączenia, konfiguracji oraz zarządzania siecią tych urządzeń) – ciągły i intensywny rozwój
Liczba osób w zespole: 4-5 na każdej z platform

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:

• Tworzenie i rozwój oprogramowania dla urządzeń mobilnych na system Android/iOS

• Przygotowywanie komponentów UI

• Współpraca z zespołami Quality Assurance oraz UX/UI

• Sporządzanie dokumentacji oprogramowania

• Utrzymywanie wysokiej jakości kodu: CI, code review, Crashlytics, Analytics

• Praca z rozwiązaniami Embedded wykorzystującymi technologię Bluetooth Low Energy i Bluetooth Mesh

Jeśli:

• Ukończyłeś studia wyższe o profilu informatycznym

• Posiadasz doświadczenie komercyjne w pracy jako Android lub iOS Developer

• Znasz Android + Kotrlin lub iOS + Swift

• Znasz GIT i Jira

• Twój język angielski jest na poziomie min. B2

to czekamy właśnie na Ciebie!

Stosowany Stack Technologiczny:

iOS:

• Bluetooth Low Energy, Bluetooth Mesh, Swift, Objective-C, MVVM, biblioteki typu: Core Data, Core Bluetooth, RxSwift, narzędzia: git, Jenkis (CI/CD), fastlane, App Store, CocoaPods, UIKit, Storyboards, Unit Testy, testy manualne wykonywane przez członków zespołu QA
Android:

• Bluetooth Low Energy, Bluetooth Mesh, Kotlin, JNI (C), Java, MVP (firma będzie przechodzić na MVVM), biblioteki: dagger, RxJava, JUnit, Mockito, Coroutines, narzędzia: Jenkis (CI/CD), Google Play, testy manualne wykonywane przez członków zespołu QA

W zamian za zwoje zaangażowanie otrzymasz:

• Pełen wyzwań projekt wykorzystujący najnowsze technologie z obszaru aplikacji mobilnych

• Możliwość długoterminowej współpracy – firma nie zatrudnia „pod jeden projekt”

• Umowę o pracę lub B2B - wybór należy do Ciebie

• Pracę w przedziale 6-10 (poniedziałek – piątek) - praca hybrydowa (60% pracy zdalnej - 40% pracy stacjonarnej)

• Wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności

• Zaplanowaną ścieżkę rozwoju z możliwością rozwoju w wybranym przez Ciebie kierunku

• Indywidualnie dopasowany i opracowany plan szkoleń i konferencji

• Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

• Dofinansowanie do zakupu okularów

• Imprezy integracyjne oraz wspólne inicjatywy dla lokalnych społeczności

• Paczki na święta

• Ubezpieczenie na życie

• Bezpośrednio na kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka. Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem - naziemny i podziemny parking

MASZ PYTANIA?
Zadzwoń: 501-726-511

Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: k.kaszycki@grhpolska.com

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Data dodania: 2022-09-17
Oferta ważna do: 2022-10-15
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista