GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Młodszy Architekt rozwiązań biznesowych

Dla naszego klienta, firmy z branży informatycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszego Architekta rozwiązań biznesowych
Miejsce pracy: okolice Rzeszowa - możliwość pracy hybrydowej

Czym będziesz się zajmował:

• Udziałem w projektach w zakresie wdrożeń aplikacji Low-code

• Wyznaczaniem architektury wdrożeń aplikacji Low-code

• Przygotowywaniem planów i harmonogramów wykonania projektu

• Zarządzaniem zadaniami zespołu wdrożeń

• Kontrolą wykonania zadań przez zespół wdrożeń

• Wsparciem merytorycznym zespołów wdrożeniowych i sprzedażowych

• Projektowaniem i dokumentowaniem architektury systemów IT

• Prowadzeniem projektów IT

• Analizą procesów, analizą wymagań na potrzeby projektów informatycznych

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje

• Doświadczenie przy wdrażaniu systemów w sektorze MŚP lub EDU

• Dobra znajomość notacji BPMN, UML

• Znajomość MS SQL oraz znajomość systemów DMS, Low-Code lub ERP

• Znajomość merytoryki procesów biznesowych i formalnych

to czekamy właśnie na Ciebie!

W zamian za swoje zaangażowanie otrzymasz:

• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę  lub B2B

• Pracę od poniedziałku do piątku w przyjemnych godzinach: 8:00 - 16:00

• Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności

• Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się propracowniczym podejściem

• Multisport oraz Ubezpieczenie na życie z możliwością ubezpieczenia członków rodziny

• Opieka medyczna z PZU

• Premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą

• Coroczne imprezy integracyjne

• A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!

MASZ PYTANIA?
Zadzwoń: 501-726-511

Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: k.kaszycki@grhpolska.com

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do rea-lizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochro-ny osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Data dodania: 2022-09-25
Oferta ważna do: 2022-10-23
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista