OTTO WORK FORCE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niemcy
Lokalizacja: Hörselgau lub Eisenach

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kompletuj książki i artykuły zoologiczne. 12.43 euro/h - DE

Nasza firma OTTO Work Force Recruitment
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Kompletuj książki i artykuły zoologiczne. 12.43 euro/h - DE
Szukasz przyjemnej pracy w Niemczech? Z nami możesz zacząć od zaraz nawet bez znajomości języków obcych i bez doświadczenia! Oferujemy wysoką stawkę i nauczymy Cię obsługi wózka Schnellläufer. To zajęcie od zaraz.

Twoje zadania?
Komisjonowanie książek, płyt, gier i artykułów biurowych za pomocą skanera ręcznego lub zbieranie (pick-by-voice) asortymentu dla zwierząt za pomocą wózka Schnellläufer inne prace magazynowe (pakowanie itp.).

Oferujemy:
*Stawkę  12,43 euro/h!

*Dodatki za nocki +25%, niedziele + 50%, święta +100%
*Pracę na dwie zmiany, na pełen etat – gwarantowane min. 151 godzin w miesiącu
*Tanie zakwaterowanie blisko miejsca pracy
(po przepracowanym miesiącu otrzymasz dodatek do zakwaterowania w wysokości 75euro, a po 3 miesiącach 100 euro)
*Szkolenie na wózki widłowe (Schnellläufer) dla wszystkich
*Możliwość uzyskania dodatku socjalnego na dziecko (Kindergeld) i zwrotu podatku niemieckiego
*Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
*Niemiecką umowę o pracę tymczasową
*Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności
*Stabilność zatrudnienia potwierdzoną licznymi certyfikatami

Zainteresowany? Zgłoś się, a nasz rekruter odpowie na twoje wszystkie pytania tak szybko, jak to możliwe.
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.
Oferujemy: Oferujemy:

Zakres obowiązków: Twoje zadania?
  • Komisjonowanie książek, płyt, gier i artykułów biurowych za pomocą skanera ręcznego lub zbieranie (pick-by-voice) asortymentu dla zwierząt za pomocą wózka Schnellläufer inne prace magazynowe (pakowanie itp.).

Wymagania: Chęci do pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: izaczkowska@ottoworkforce.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2022-11-14
Oferta ważna do: 2022-12-12
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny