Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Niemcy
Jena

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

PRACOWNIK PRODUKCJI - niemiecka umowa + zapewnione zakwaterowanie + DLA PAR

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to agencja pracy specjalizująca się w zatrudnianiu specjalistów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Dokładność i dbałość to cechy charakteryzujące przeprowadzane przez nas rekrutacje. Naszym Klientom zapewniamy zakwaterowanie oraz umowę o pracę, z biegiem czasu benefitów jest znacznie więcej. Postaw z nami swój pierwszy krok i dołącz do grona naszych fachowców. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Aktualnie poszukiwany jest przez nas:
PRACOWNIK PRODUKCJI - NARZĘDZIA ŚRÓDOPERACYJNE
miejsce pracy: Jena – Niemcy

Twoje obowiązki:

·         praca przy wytwarzaniu części optycznych w ilościach jednostkowych i seryjnych
·         dbanie o jakość wytwarzanych produktów

Wymagania:

·        komunikatywny język niemiecki
·         gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
·         doświadczenie w pracach z drobnymi elementami (warunek konieczny)

Gwarantujemy:

·         legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
·         niemiecka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
·         atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
·         stawka narastająca od 16 € brutto do 27 € brutto
·         zaliczka już po pierwszym tygodniu pracy
·         dodatek nocny do stawki godzinowej + 25 %
·         w pełni wyposażone zakwaterowanie
·         niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
·         bezpłatne ubranie robocze
·         pomoc w załatwieniu wszelakich spraw urzędowych oraz opieka koordynatora

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!

info@walterfachkraft.pl

Tel.  + 48 71 366 60 81

Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.

Prosimy o wysyłanie CV zawierających następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.
Data dodania: 2022-11-25
Oferta ważna do: 2022-12-23
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny