Citronex Trans Logistic Sp. z o.o.

Dolnośląskie
59-900 Zgorzelec
ul. Słowiańska 13

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

KIEROWCA C+E – chłodnia – trasy międzynarodowe – Zgorzelec, dolnośląskie

Citronex Trans Logistic Sp. z o.o. z siedzibą w Zgorzelcu poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E - chłodnia - trasy międzynarodowa - Zgorzelec, dolnośląskie

System zjazdowy: 2/1, 3/1, bez systemuRodzaj naczepy: chłodnia Wynagrodzenie: ok. 9000 - 12000 zł netto miesięcznieMiejsce pracy: Zgorzelec, dolnośląskie, Polska

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu chłodnia,
  • wykonywanie zleceń w trasach międzynarodowych, głównie po Niemczech, Benelux, Anglii, Szwajcarii, Włoszech i Francji,
  • przewóz artykułów spożywczych (warzywa, owoce, słodycze, mrożonki) a także towarów suchych, neutralnych oraz części samochodowych do magazynów, hurtowni i zakładów produkcyjnych (m. in. dla DHL, Danone, Mars, Froneri, Ferrero, Nestle, Birkenstock)

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • praca wybranym systemie zjadowym: 2/1, 3/1 lub co 2 weekend w domu,
  • różnorodne, zazwyczaj dzienne trasy, wykonywane są kabotaże lub długodystansowe, międzynarodowe kursy,
  • występują przepinki naczep, wymiany palet i od czasu do czasu trasy nocne, które są dodatkowo opłacane,
  • zatrudnienie z zachowaniem europejskich norm czasu pracy kierowcy,
  • zgrany i pomocny zespół spedytorów, kontakt z biurem oraz pomoc w załatwianiu spraw z klientem o każdej porze,
  • praca w świetnie prosperującej, dużej firmie transportowej, która posiada nowoczesną flotę pojazdów spełniających normy Euro 6 oraz rozbudowaną infrastrukturę: swoje własne stacje paliw, myjnie, serwis ASO MAN, hotele i restauracje,
  • ciężarówki są wyposażone w innowacyjny system zabezpieczania ładunków, dzięki któremu poprawia się komfort pracy,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z podstawą miesięczną + delegacje + dodatki + premie,
  • wynagrodzenie miesięczne netto to ok. 9000 - 12000 zł, zależnie od ilości przepracowanych dni,
  • dodatkowo premia do 2000 zł za spalanie i wykorzystanie taboru, rozliczana przez dedykowany, elektroniczny system,
  • dla wszystkich pracowników zniżki przy korzystaniu z firmowych restauracji i hoteli,
  • bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum rok doświadczenia w transporcie

MILE WIADZIANE (ALE NIEWYMAGANE):

  • ważny paszport lub wiza

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu +48 504 165 214 lub na adres mailowy natalia.galuszka.debska@ctenergy.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00.
Data dodania: 2022-12-01
Oferta ważna do: 2022-12-29
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 9000 - 12000 zł brutto