GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rudna Mała

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. zamówień z j. francuskim

Posiadasz doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej? Komunikatywnie posługujesz się językiem francuskim oraz jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania?
Sprawdź poniższą ofertę i aplikuj do nas! Chętnie z Toba porozmawiam, jeśli spełniasz wymagania formalne

Stanowisko: Specjalista ds. zamówień z j. francuskim (branża okienna)

Miejsce pracy: Rudna Mała

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00 lub 8:00 - 16:00
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia (od 4600 zł brutto do 6000 zł brutto)
  • System prowizyjny uzależniony od Twoich wyników pracy
  • Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Niezbędny sprzęt sprzyjający komfortowi pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  Zadania na stanowisku:

  • Kompletowanie dokumentacji związanej z wprowadzeniem nowego klienta do systemów
  • Obsługa zamówień – wprowadzanie do systemu oraz współpraca z zespołem sprzedażowym
  • Przygotowanie zamówień do wysyłki – koordynacja z działem logistyki,
  • Koordynacja z działem księgowości, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  Wymagania:

  • Doświadczenie biurowo -  administracyjne
  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego
Aplikuj już teraz i porozmawiajmy! Link: https://grhpolska.com/single-offer/?id=19925&source=C1497
Jeśli wolisz – zadzwoń: 573-179-838

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Data dodania: 2022-12-02
Oferta ważna do: 2022-12-30
Branże: Administracja Biurowa; Call center / Obsługa klienta;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 4600 - 6000 zł brutto