COMARCH SPÓŁKA AKCYJNA

Małopolskie
Kraków
Al. Jana Pawła II 39a

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kierownik zespołu programistów (wszystko.pl)

Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem IT? Dążysz do założonych celów, szukasz rozwoju i odpowiedzialnej roli łączącej organizacyjne i techniczne aspekty pracy lidera? Chcesz tworzyć konkurencyjny na polskim rynku marketplace? Poszukujemy osoby, która pomoże nam usprawnić pracę i pozwoli jeszcze efektywniej wykorzystać potencjał naszego zespołu. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i aplikuj już dziś!
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Kierownik zespołu programistów (wszystko.pl)

Oferujemy:
  • Szkolenia i rozwój w zakresie zarówno programowania, jak i kompetencji miękkich
  • Możliwość udziału w projektach realizowanych w różnych technologiach (Java, .NET)
  • Dostęp do literatury technicznej oraz platform e-learningowych
  • Bezpośredni wpływ na jakość dostarczanego rozwiązania i satysfakcję klientów
  • Możliwość zagranicznych podróży służbowych

Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za techniczną realizację projektu
  • Pełnienie roli lidera technicznego dla zespołu, w tym mentoring oraz dbanie o rozwój i stosowanie dobrych praktyk (code review, testy, architektura i design)
  • Planowanie projektu, tworzenie strategii, przewidywanie zagrożeń – w obszarze technicznej realizacji projektu
  • Definiowanie zadań dla członków zespołu projektowego oraz rozliczanie z ich realizacji
  • Budowanie, pomiary oraz ulepszanie procesów celem optymalizacji pracy zespołu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Doświadczenie w realizacji projektów oraz zarządzaniu zespołem programistów
  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia w rozwoju oprogramowania, projektowaniu rozwiązań informatycznych
  • Wiedza z szeroko pojętego IT, jak np. serwery aplikacyjne, serwery www, bazy danych
  • Znajomość:
    • technologii .NET/C# (.NET Core, .NET Standard), postgreSQL
    • HTML5, CSS3, LESS/SASS
    • frameworka Angular
  • Doświadczenie w pracy z infrastrukturą mikroserwisową
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Dodatkowymi atutami będzie doświadczenie w pracach nad aplikacjami webowymi, w szczególności zaawansowanymi rozwiązaniami e-commerce
  • Mile widziana znajomość technologii:
    • Kafka
    • Docker
    • Kubernetes
    • MongoDB
    • NService Bus
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość JIRA, Confluence

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/kierownik-zespolu-programistow-wszystkopl/#

Data dodania: 2022-12-02
Oferta ważna do: 2022-12-30
Branże: IT - Administracja; IT - e-commerce; IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Kierownik