FABRYKI MEBLI `FORTE` SPÓŁKA AKCYJNA

Mazowieckie
Ostrów Mazowiecka

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

POMOCNIK PRODUKCJI / POMOCNIK OPERATORA - FABRYKI MEBLI FORTE S.A. W OSTROWI MAZOWIECKIEJ

FABRYKI MEBLI FORTE S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko: Pomocnik Produkcji/Pomocnik Operatora

Dlaczego warto z nami pracować :
- Poznasz proces produkcyjny mebli
- Będziesz miał/a możliwość wymiany doświadczeń z innymi pracownikami
- Możesz rozwijać swoje zainteresowania w kierunku automatyki/mechaniki

TWOJE ZADANIA:
- Nieskomplikowane, powtarzalne prace przy linii produkcyjnej
- Kompletacja elementów w paczki, praca przy maszynach
- Odbiór produkowanych detali z maszyny
- Zgłaszanie nieprawidłowości zauważonych w procesie produkcyjnym
- Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z poleceniem przełożonego

TWÓJ PROFIL:
- Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (pn.-pt., po 8h)
- Zaangażowanie w wykonywane zadania, chęć do nauki
- Sumienność i rzetelność
- Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych

KORZYŚCI:
- Umowa o pracę
- Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników
- Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
- Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
- Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
- Dofinansowanie do wypoczynku
- Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
- Bony noworoczne dla dzieci pracowników
- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych
- Płatny program poleceń pracowniczych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 29 64 42 450

Data dodania: 2023-01-11
Oferta ważna do: 2023-02-08
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny