GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

webMethods Administrator

Dla jednego z naszych klientów, producenta oprogramowania poszukujemy:
·         Administrator webMethods

Miejsce pracy:
praca w jednym z biur - Rzeszów / Kraków / Gdańsk / Katowice / Tarnów / Nowy Sącz - praca hybrydowa  (60% pracy zdalnej - 40% stacjonarnej) w godzinach 8-17 (8h)

Krótki opis projektu:
Jeden z największych systemów informatycznych obsługujący kilka milionów użytkowników. Rozwiązanie z którego na co dzień korzystają pracodawcy, osoby ubezpieczone, lekarze oraz świadczeniobiorcy. W ramach systemu działają aplikacje służące np. do obsługi dokumentów ubezpieczeniowych, elektroniczna obsługa wniosków, rejestracja wizyty w dowolnej placówce, elektroniczne zwolnienia lekarskie.

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie oprogramowaniem webMethods na środowiskach systemowych Linux
  • Przygotowywanie środowisk testowych na infrastrukturze wewnętrznej oraz u klienta
  • Wdrożenia nowych rozwiązań w obszarze webMethods

Jeśli:

Ukończyłeś studia wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym

Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku oraz doświadczenie w pracach utrzymaniowo-wdrożeniowych

Znasz webMethods

Znasz podstawy administracji systemami Linux (RHEL/CentOS) oraz posiadasz praktyczne umiejętności pisania skryptów w Linux (shell / bash)

Nie masz problemów z korzystaniem z dokumentacji technicznej

Twój język angielski jest na poziomie B1 lub wyższym

to czekamy właśnie na Ciebie!

W zamian za zwoje zaangażowanie otrzymasz:

  • Interesujący i pełen wyzwań projekt w którym pracuje obecnie blisko 180 osób
  • Udział w pracach rozwojowych i utrzymaniowych systemu obsługującego kilka milionów użytkowników
·         Projektowanie i tworzenie oprogramowania w oparciu o najnowocześniejsze technologie.
  • Umowę o pracę lub B2B - wybór należy do Ciebie
  • Pracę w przedziale 8-17 (poniedziałek – piątek) - praca hybrydowa (60% pracy zdalnej - 40% pracy stacjonarnej)
  • Wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Premia roczna
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dofinansowanie do zakupu okularów
  • Indywidualnie dopasowany i opracowany plan szkoleń i konferencji
  • Imprezy integracyjne oraz wspólne inicjatywy dla lokalnych społeczności
      MASZ PYTANIA?
Zadzwoń: 780 026 201

Cv wyślij na maila: s.pelc@grhpolska.com
Data dodania: 2023-01-12
Oferta ważna do: 2023-02-09
Branże: IT - Administracja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono