PERSONNEL AND MEDIA SOLUTIONS SPÓŁKA CYWILNA

Łódzkie
Łódź

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

MANAGER/ TEAM LEADER ds EXPORTU (okolice Łodzi)

MANAGER/ TEAM LEADER ds EXPORTU  (okolice Łodzi)
Umowa o pracę
Praca stacjonarna

Opis stanowiska:
organizacja pracy podległego zespołu stacjonarnie  (około 17 osób) zapewniająca efektywne i terminowe wykonywanie zadań,
rozwój sprzedaży i rentowność podległych działów
realizowanie powierzonych zadań zgodnie ze strategią sprzedażową Firmy
budowanie relacji i zaufanie do marki na rynku

Wymagania:

umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z klientami
stały monitoring rynku
Postawa zorientowana na realizowanie wyznaczonych celów

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
Pracę w miłej atmosferze
Prywatną opiekę medyczną
Kartę sportową

Zapraszamy do aplikowania na jobs@personnelandmedia.com z dopiskiem „ Kierownik ds. Exportu  – okolice Łodzi

Data dodania: 2023-01-17
Oferta ważna do: 2023-02-14
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy