GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Konsultant ds. wdrożeń systemów TETA

Masz doświadczenie związane z systemem TETA lub innym pokrewnym?
Chcesz rozwinąć swoją ścieżkę kariery?
Jeśli TAK, to czytaj dalej

Poszukujemy KONSULTANTA DS. WDROŻEŃ SYSTEMÓW finansowo - księgowych

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa (po wdrożeniu możliwa praca hybrydowa lub zdalna)

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych
  • Analiza biznesowa w obszarze finansów i księgowości
  • Prowadzenie szkoleń
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje kandydata:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze finansów i księgowości
  • Znajomość systemu TETA Finanse bądź pokrewnych
  • Znajomość języka zapytań SQL
  • Wiedza merytoryczna nt. procesów finansowo - księgowych
  • Prawo jazdy kat B.
    Co możemy Ci zaoferować?

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę / B2B
  • Pracę od poniedziałku do piątku w przyjemnych godzinach: 8:00 - 16:00
  • Po wdrożeniu - możliwość pracy zdalnej / hybrydowej
  • Wynagrodzeniu podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności (otwartość na negocjacje)
  • Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się „propracowniczym” podejściem
  • Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Opiekę medyczną z PZU
  • Dofinansowanie do obiadów (5 zł dziennie) oraz dofinansowanie do okularów
  • Premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą
  • Coroczne imprezy integracyjne
  • A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!
  Zainteresowała Cię oferta? APLIKUJ!

Cv wyślij na maila:
s.pelc@grhpolska.com
Data dodania: 2023-01-23
Oferta ważna do: 2023-02-20
Branże: IT - Administracja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono