GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. wdrożeń Comarch ERP XL

POSZUKIWANY SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ COMARCH ERP XL
Miejsce pracy: Tajęcina (okolice Rzeszowa)

Twoje zadania:

·         Prowadzenie analizy i opis procesów zachodzących w przedsiębiorstwach
·         Instalacja, konfiguracja i paramilitaryzacja systemu zgodnie z zapisami analizy
·         Prowadzenie szkoleń dla Klientów z obsługi systemu
·         Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej i technicznej
·         Opieka serwisowa nad wdrożonymi systemami oraz bieżące wsparcie klientów w zakresie obsługi systemu
·         Udział w prezentacjach systemu

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub B2B – wybór należy do Ciebie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w przyjemnych godzinach: 8:00 - 16:00
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się propracowniczym podejściem
  • Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Opieka medyczna z PZU
  • Dofinansowanie do obiadów (5 zł dziennie)
  • Premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą
  • Coroczne imprezy integracyjne
  • A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!
  Niezbędne kompetencje:

  • Doświadczenie w pracy z systemami Comarch ERP XL lub Comarch Optima
  • Znajomość  MS SQL w stopniu dobrym oraz znajomość Crystal Reports
  • Czynne prawo jazdy kat. B
    MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ: 780 026 201

Wyślij CV na maila: s.pelc@grhpolska.com
Data dodania: 2023-01-23
Oferta ważna do: 2023-02-20
Branże: IT - Administracja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono