FABRYKI MEBLI `FORTE` SPÓŁKA AKCYJNA

Mazowieckie
Ostrów Mazowiecka

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

POMOCNIK MAGAZYNU - FABRYKI MEBLI FORTE S.A. W OSTROWI MAZOWIECKIEJ

Fabryki Mebli "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko - Pomocnik Magazynu

Praca w systemie zmianowym

TWOJE ZADANIA:
- Kompletowanie zamówień, ustawianie paczek meblowych na paletach
 - Etykietowanie i foliowanie towarów
- Praca na wózkach widłowych

TWÓJ PROFIL:
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
- Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (mile widziane)

CO OFERUJEMY:
- Umowa o pracę i terminowe wynagrodzenie
- Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników (Ostrów Mazowiecka i Suwałki)
- Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej  - Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
- Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
- Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
- Dofinansowanie do wypoczynku
- Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
- Bony noworoczne dla dzieci pracowników
- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych
- Płatny program poleceń pracowniczych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 29 64 42 450

Data dodania: 2023-01-26
Oferta ważna do: 2023-02-23
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny