BN Consulting

Pomorskie
Gdańsk
Narwicka

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

ASYSTENTKA ZARZĄDU

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko

Zakres obowiązków
  • Wspomaganie Zarządu w wykonywaniu obowiązków służbowych oraz sprawne funkcjonowanie biura Zarządu
  • Koordynowanie prac sekretariatu firmy
  • Zarząd - prowadzenie kalendarzy, przesyłanie informacji, przygotowanie materiałów na posiedzenia Zarządu, wysyłka materiałów
  • Organizacja spotkań, koordynacja i umawianie terminów
  • Pomoc merytoryczna w wykonywaniu obowiązków Członków Zarządu (realizacja celów cząstkowych Zarządu).
  • Uczestnictwo w spotkaniach Członków Zarządu (protokołowanie, sporządzanie notatek służbowych)
  • Przygotowanie sali do spotkań wewnętrznych firmy i zewnętrznych z Klientami
  • Zapewnienie skutecznej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy
  • Przygotowywanie dokumentacji na zlecenie Członków Zarządu
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Tworzenie regulaminów,  zasad pracy zgodnych z wytycznymi Zarządu.
  • Organizacja podróży służbowych (rezerwowanie hoteli, lotów, samochodów)
  • Bieżące wsparcie członków Zarządów (zadania zgodnie z potrzebami)
  • Redagowanie pism w języku angielskim
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz
Wymagania
  • Znajomość savoir - vivere - etykieta biznesowa
  • Praktyczna znajomość Windows i środowisk towarzyszących
  • Umiejętność filtrowania informacji i zachowania poufności
  • Umiejętność budowania relacji
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Asertywność - umiejętność stawiania granic
  • Znajomość zasad prowadzenia korespondencji biznesowej
  • Umiejętność planowania i organizacji                                                                  Odpowiedzialność - dyscyplina wewnętrzna
  • Wielozadaniowość, dokładność i systematyczność przy wykonywaniu pracy
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć do nauki i rozwoju
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Odpowiedzialne stanowisko z jasno określonymi celami
  • Możliwość rozwoju kompetencji w środowisku biznesowym
  • Komfortową przestrzeń biurową
  • Pracę w ambitnym, przyjaznym zespole
  • Spotkania integracyjne
  • Wdrożenia i szkolenia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@bnconsulting.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2023-01-26
Oferta ważna do: 2023-02-23
Branże: Administracja Biurowa; Biotechnologie; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Asystent
Wynagrodzenie: 5000 - 6000 zł brutto