FABRYKI MEBLI `FORTE` SPÓŁKA AKCYJNA

Mazowieckie
Ostrów Mazowiecka

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

PRACOWNIK DS. KSIĘGOWOŚCI - FABRYKI MEBLI FORTE S.A. W OSTROWI MAZOWIECKIEJ

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK DS. KSIĘGOWOŚCI

TWOJE ZADANIA:
- Weryfikacja dokumentów pod kątem merytorycznym formalnym i rachunkowym
- Księgowanie dokumentów w systemie SAP
- Uzgadnianie kont księgi głównej
- Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów

TWÓJ PROFIL:
- Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe ekonomiczne)
- Dobra znajomość pakietu MS Office
 - Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - Znajomość systemu SAP

KORZYŚCI:
- Umowa o pracę
- Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
- Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
- Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej
- Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
- Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
- Dofinansowanie do wypoczynku
- Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
- Świąteczne karty podarunkowe dla dzieci pracowników
- Płatny program poleceń pracowniczych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 29 64 42 450
Data dodania: 2023-01-27
Oferta ważna do: 2023-02-24
Branże: Administracja Biurowa; Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy